Vítejte

Školení prodlužování a zhušťování vlasů metodou hairtalk.

Školení se skládá ze dvou částí: teoretické a praktické.

 

Teoretická část je zaměřena na nejdůležitější informace o metodě hairtalk, zabývá se typem vlasů, informacemi o péči, stříhání a barvení vlasů a informacemi, jak připravit klienta před samotným prodloužením či zhuštěním vlasů pomocí pásků hairtalk extensions.

 

Praktická část zahrnuje cvičení nasazení pásků, správný způsob aplikace a použití hairtalk extensions, odstranění pásků a jejich znovunasazení, správné nasazení příčesů hairtalk hairwear. Během praktické části se účastník dozví, jak pracovat s klientem, jak správě vybrat a objednat vlasy přímo každému na míru. Po absolvování školení účastník získá komplexní informace o prodlužování a zhušťování vlasů metodou hairtalk, stejně jako praxi, která je nezbytnou součástí. Na závěr obdrží certifikát a propagační materiály (letáky, samolepky, katalogy, …)

Školení

Během školení dostane každý účastník studijní materiály a produkty pro práci dle varianty, kterou si předem vybral.

Přihlášením na školení získáte znalosti, které vám umožní nabídnout klientům další služby v salonu. Po školení se stanete autorizovaným salonem a můžete prodlužovat a zhušťovat vlasy metodou hairtalk extensions.

Přidejte se k hairtalk rodině. Naše motto je „Prodloužení nebo zhuštění vlasů bez chemie – nejnovější barevné trendy během pár minut.“

Absolvování školení vás nezavazuje k pravidelným nákupům.

Pro více informací volejte na +420 770 126 771 nebo pište na info@hairtalkvlasy.cz

kontaktujte nás

Jsme Vám k dispozici. Na každou otázku odpovíme co nejdříve.

hairtalk Czech Republic s.r.o.
Na Pěšinách 42, 182 00 Praha 8

+420 770 126 771
Tato stránka používá cookies

Používání těchto webových stránek znamená, že s tím souhlasíte

ano, zavřít