fbpx klientská zóna
klientská zóna Phone

nejčastější dotazy

Jak dlouho hairtalk extensions vydrží?

hairtalk aplikace vydrží 8 až 10 týdnů v závislosti na růstu zákazníkových vlasů. Tato doba je doporučena, aby se zabránilo matnutí, kudrnatění a zaplétání, a prodloužení bylo vzhledově přirozené.

Mohu hairtalk extensions použít znovu?

Ano, je doporučeno použít prodloužení nejvíce třikrát. Po třech použitích může být pásek poškozen a je nutné koupit nové vlasy. Ujistěte se, že máte pro znovu použití vlasů připraveno hairtalk solvent a lepicí pásky.

Jedná se o lidské vlasy?

Ano, vlasy pocházejí z Indie. Prodloužení je kompletováno v Číně s produkty z Asie, Evropy a USA. Naše prodloužení je 100{2f3ed0caedfa69a8fd659f8c63ace1a807efc60121c7d7f1ef193c978c55c309} z Remy lidských vlasů, což znamená, že pokožka je nedotčena a zachovává vlasové kořínky. V důsledku tedy vlasy nepodléhají matnutí a zapletení. Prodloužení hairtalk extensions fun je smícháno z odolných syntetických a lidských vlasů. Světlé vlasy po jednom nebo dvou umytích šamponem typicky vyblednou, ale toto spojení přírodních a prodloužených vlasů zaručuje stále živou barvu. Můžou být narovnávány a sušeny na mírný stupeň tepla.

Lze prodloužení obarvit?

Nedoporučujeme prodloužení zesvětlovat. Pro vytvoření platinové blond můžete použít tón barvy č. 613 nebo č. 25. Při aplikaci barvy držte směs dál od lepicích pásek. Jestliže se rozhodnete vlasy obarvit, abyste získali váš vytoužený odstín, je doporučeno počkat 24 až 48 hodin od chvíle, kdy byla prováděna aplikace, aby se lepicí pásky dostatečně přilepily. Prosím, uvědomte si, že barvením nebo zvedáním ztrácíte na prodloužení záruku.

Mohou být obarveny odrosty?

Ano, odrosty mohou být obarveny, ale udržujte barvu dále od lepicích pásek. Je doporučeno obarvit odrosty 24 až 48 hodin před aplikací. Pokud je potřeba odrosty obarvit mezi aplikací prodloužení a je zde dostatek vlasů, držte se od lepicích pásek daleko. Doporučujeme provést částečný retuš vlasů. Prosím, uvědomte si, že barvením prodloužení ztrácíte záruku.

Mohou se vlasy žehlit, natáčet nebo fénovat?

Všechny výše zmíněné úkony jsou v pořádku. Nezůstávejte však sedět pod sušičem, když máte na sobě hairtalk, a zajistěte, aby se teplo nedostávalo na lepicí pásky. Koncentrované teplo může způsobit nezaschnutí lepidla. Hairtalk prodloužení fun je vyrobeno z teplotně odolného syntetického spojení, které může být stylizováno nízkou teplotou.

Které produkty mohou být použity na vlasy?

Doporučujeme, aby zákazníci využívali hairtalk produkty. Jsou speciálně vyrobeny pro prodloužení. Těžké kondicionéry by neměly být aplikovány na pokožku nebo lepicí pásky, ale raději z poloviny délky účesu ke konci. Připomínáme zákazníkům, aby vlasy oplachovali déle než obvykle a po určitých částech, aby bylo zajištěno, že všechny chemikálie z vlasů a vlasové pokožky zmizí. Zcela se vyhněte produktům, které obsahují alkohol, olej a etanol.

Jak mám prodloužení odstranit?

hairtalk extensions pásky smí odstranit pouze vyškolený specialista.

Kolik barev hairtalk nabízí?

Nabízíme přes 40 odstínů, které mohou být smíchány a vytvoří tak přes 1000 možných odstínů. Pro naši běžnou nabídku si prosím prohlédněte hairtalk profesionální vzorkovník.

Nabízíte různou úpravu vlasů?

hairtalk extensions přichází s lehkou vlnou. Vlasy mohou být nošeny na rovno nebo vlnité.

Kolik pásků je v balení?
typ pásku počet pásků
hairtalk extensions 12
hairtalk extensions plus 12
hairtalk extensions plus
with line color
12
hairtalk mini 20
hairtalk mini plus 20
hairtalk extensions fun 6
colormelts 20
hairband 1
Mohu plavat, cvičit nebo chodit do sauny?

Ano, doporučujeme před plaváním aplikovat kondicionér. Vyživuje vlasy a absorbuje vlhkost. Což chrání vlasy před absorbováním škodlivých látek, jako chlóru nebo minerálů. Když se vlasy potí nebo špiní, tak se zacuchávají, proto je doporučeno vlasy nosit nahoru nebo v culíku, když cvičíte nebo relaxujete v sauně. Po cvičení vlasy vždy umyjte a kartáčujte je před i po cvičení. Vystavování prodloužení slunečnímu záření může způsobit změnu barvy.

Jaké délky jsou k dispozici?

25 cm, 40 cm, 55 cm.